מסלול 1 - יום שלישי

לאחר ארוחת בוקר, נצא מהמלון לכיוון שוויץ השכנה. נטייל בין האגמים והעיירות, ונצא לטיול רגלי שיחשוף אותנו לנוף מדהים ולאחד ממקורות נהר 'האין',שנשפך בדנובה. אלו שמתקשים בצעידה יוכלו לעלות את הדרך כמו מלכים במרכבה הרתומה לסוסים (בתשלום נוסף). נסיעה קצרה משם תביא אותנו לתחנת הרכבל - Mor. St ומשם נעפיל ברכבל לתחנת סיגנל Bad itz.נסיים בעיירה המפורסמת והאקסקלוסיבית - סנט מוריץ ונסייר בין החנויות והמלונות המגוונים באזור.

מסלול 2 - יום רביעי

גם איטליה וגם שוויץ! הטיול יתחיל באחת האטרקציות הכי מפורסמות בשוויץ ובאירופה כולה – רכבת 'הברנינה אקספרס'. נעצור בעיר הקיט האיטלקית המפורסמת טיראנו, עם נופים שהם חגיגה לעיניים! לקינוח ולחובבי האקסטרים, הרכבת תטפס בזווית חדה עד שתעצור בתחנת דיאבולצה. שם נעלה ברכבל לתצפית הוד קדומים – קרחון הדיאבולצה.

מסלול 3 - יום חמישי

נבקר בעמק וולטלינה והעיר העתיקה Bormio בת ה- 500 שנה. הכפר מלא במגדלים, מעברים מקושתים וכיכרות אבן, שנבנו עוד לפני המאה ה-15 . לאחר סיור בעיר נצא למעבר סטלביו, שהוא מעבר הרים בגובה 758,2 מטר ברכo הרי הדולומיטים. בתום הסיור נחצה את הפארק הלאומי של שוויץ.

מסלול 4 - יום שישי

זה היום המתאים ביותר להסתובב בנחת באזור ולסייר במדרחוב הארוך של העיירה. העיר 'לביניו' זכתה להכרה ממדינת איטליה כעיר תיירות מועדפת ופטור ממע"מ - גן עדן לשוחרי השופינג! רגע לפני שניתן לכם להתמכר, נצא לשיט חלומי באגם ליביניו. שבת שלום!

מסלול 5 - יום ראשון

פותחים את השבוע עם עיירת הסקי סילבפלנה. נטפס בשני רכבלים לגובה של 303,3 מטר להר הקורבץ', הר המכוסה שלג וקרח כל ימות השנה. נטייל ברגל עד למפל מרהיב המזין את האגם במי הפשרת השלגים של הקורבאץ ונעלה לרכבת עתיקה עד לתצפית על כל עמק אנגדין. נחזור למלון כשהנוף המרהיב של השלג עדיין איתנו.

מסלול 6 - יום שני

רגע לפני הסוף, נקדיש את היום לאגם הענק "קומו" שבצפון איטליה. על שפת האגם תחכה לנו ספינה שתיקח אותנו לעבר הכפר בלאג'יו, הנחשב לכפר היפה ביותר באיטליה.בכפוף לזמני הטיסה, נמשיך לעיר "לקו" שהיא העיר המרכזית באזור. מלאים בחוויות ובאנרגיות חדשות, ניסע לשדה התעופה.